Ludowy Klub Sportowy Madras w Goleszowie prowadzi:

• piłkarską szkółkę młodzików
  • piłkarską szkółkę dorosłych

Klub Sportowy MADRAS to doskonała alternatywa dla osób, które chcą dać szansę dzieciom, aby zajęły się czymś innym niż komputerem czy telefonem.

Piłka nożna to sport drużynowy. Uczy budowania relacji w grupie rówieśniczej, tu właśnie zawiązują się przyjaźnie, często na całe życie. Nie da się osiągnąć sukcesu poprzez indywidualny trening.

Klub Sportowy MADRAS  w Goleszowie pomaga rozwijającym się talentom:

• udostępniając boisko do treningów
  • udostępniając sprzęt sportowy
  • zapewniając opiekę trenerską
  • organizując rozgrywki sportowe
  • biorąc udział w lidze sportowej.

W klubie trenują dzieci, młodzież i dorośli, którzy z czasem, dzięki swojej pracy, osiągną coraz lepsze wyniki nie tylko sportowe, ale też wydajnościowe i społeczne.

Bez treningu klubowego, który polega na doskonaleniu taktyki i techniki dzieci nie będą miały podstaw do gry w piłkę na wysokim poziomie.

Dziękujemy kibicom – Rodzicom, którzy pojawiają się na meczach piłki nożnej naszych drużyn, i wspierają drużyny dopingiem i miłym słowem.

Zachęcamy, wszystkich chętnych do współpracy, aby Ludowy Klub Sportowy MADRAS oferował jak najlepsze warunki do treningów dzieciom, młodzieży i dorosłym. Każda inicjatywa, która będzie wspierać Klub MADRAS, będzie mile widziana. Dzwońcie! 505-699-447